Шмигаль вразив заявою – позитивний крок! Українці приголомшені!

Готовність місії МВФ почати роботу в Україні з наступного тижня є позитивним сигналом про виплату чергового траншу.

Про це на своїй сторінці у фейсбуці заявив прем’єр-міністр України Денис Шмигаль.

“УКРАЇНА ЗАВЕРШИТЬ РІК ІЗ ВИКОНАННЯМ ВСІХ СОЦІАЛЬНИХ ЗОБОВ’ЯЗАНЬ, ПЕРЕДБАЧЕНИХ НИНІШНІМ БЮДЖЕТОМ. ВЧОРА ПРЕЗИДЕНТ ВОЛОДИМИР ЗЕЛЕНСЬКИЙ І МІЖНАРОДНИЙ ВАЛЮТНИЙ ФОНД ПОВІДОМИЛИ, ЩО МІСІЯ МВФ ПОЧНЕ РОБОТУ В УКРАЇНІ НАСТУПНОГО ТИЖНЯ”, – НАПИСАВ ШМИГАЛЬ.

За словами прем’єра, для України це є підтвердженням підтримки МВФ у провадженні реформ і позитивним сигналом про виплату чергового траншу.

“А ДЛЯ НАШИХ МІЖНАРОДНИХ ФІНАНСОВИХ ПАРТНЕРІВ І БАНКІВСЬКОГО СЕРЕДОВИЩА – МАРКЕРОМ СТАБІЛЬНОСТІ”, – ДОДАВ ВІН.

“КРІМ ТОГО, ЦЬОГО ТИЖНЯ УРЯД ПІДПИСАВ УГОДУ З ЄБРР НА 450 МЛН ЄВРО, ЩО БУДУТЬ СПРЯМОВАНІ НА РОЗВИТОК ДОРОЖНЬОЇ ІНФРАСТРУКТУРИ. ЗОКРЕМА, ЙДЕТЬСЯ ПРО КАПІТАЛЬНИЙ РЕМОНТ АВТОШЛЯХУ М-05 КИЇВ-ОДЕСА ТА БУДІВНИЦТВО ПІВНІЧНОЇ ОБ’ЇЗНОЇ ДОРОГИ ЛЬВОВА. РЕАЛІЗАЦІЯ ЦИХ ПРОЄКТІВ НЕ ЛИШЕ ЗРОБИТЬ ЖИТТЯ ЛЮДЕЙ КОМФОРТНІШИМ, АЛЕ І СТВОРИТЬ МУЛЬТИПЛІКАТИВНИЙ ЕФЕКТ ДЛЯ ЗРОСТАННЯ ЕКОНОМІКИ УКРАЇНИ”, – ЗАЗНАЧАЄ ШМИГАЛЬ.

Він також нагадав, що на поточному тижні ВР прийняла проєкт Держбюджету на 2021 рік.

“ОСНОВНЕ ЗБІЛЬШЕННЯ ВИТРАТ У НЬОМУ ПЕРЕДБАЧЕНО НА МЕДИЦИНУ (+47 МЛРД ГРН) І ОСВІТУ (+23 МЛРД ГРН). ТАКОЖ ЗАКЛАДЕНО СУТТЄВЕ ЗБІЛЬШЕННЯ ФІНАНСУВАННЯ БЕЗПЕКИ Й ОБОРОНИ (+21 МЛРД ГРН), А ТАКОЖ СОЦІАЛЬНОЇ ДОПОМОГИ ЛЮДЯМ (+19 МЛРД ГРН)”, – ЗАУВАЖУЄ ШМИГАЛЬ.

Джерело

Не забудьте поділитись цією новиною зі своїми близькими !

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *