Сівохо знов тримає нас за дурнів – виліз з черговими пропозиціями по Донбасу… буквально пропонує Україні влізти в ще більші борги

Сівохо знов тримає нас за дурнів – виліз з черговими пропозиціями по Донбасу: “В ходе непростой дискуссии мы подготовили ряд предложений по возрождению Донбасса. Они включают в себя механизмы восстановления инфраструктуры, инвестиционные проекты, программы поддержки местного бизнеса. …Уже сейчас наши наработки можно использовать в подготовке пакета законов по созданию Территории приоритетного развития в Донецкой и Луганской областях”.

 

Це він про досі окуповані території. Власне ті, де економіку знищили самі “свободолюбиві донбасити”, а обладнання заводів і фабрик вивезли турботливі “іхтамнєти”.

Тобто, сепаратисти самі знищили всю інфраструктуру і економіку своїх регіонів, посприяли окупантам в грабуванні всього, що можна було вивезти, – а тепер ми маємо “відновлювати”, “підтримувати” і “пріоритетно розвивати”?

Зважаючи на стан нашої економіки стараннями Зекоманди, грошей на такі подвиги братолюбства в нас немає. Тобто, Сівохо буквально пропонує Україні влізти в ще більші борги (нагадаю, бюджетний дефіцит на 2021 затверджено в обсязі “щонайменше” 247 мільярдів), щоб створити тепличні умови населенню, котре саме знищило господарство і економіку власних регіонів і організувало пограбування окупантами.

З якою метою і заради яких неймовірних вигод Сівохо настільки ризикує собою, сказати складно.

Алексей Голобуцкий

Не забудьте поділитись цією новиною зі своїми близькими !

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *