Серед нагороджених – члени “Правого сектора” та батальйонів територіальної оборони “Донбас”, “Айдар” та ОУН.

“Слава героям-добровольцям, які у вирішальний час стали на захист нашої свободи та показали приклад нескореності для всієї України”,– наголосив Зеленський.

Кого ще відзначив нагородами президент:

  • Членів батальйонів патрульної служби міліції особливого призначення “Шахтарськ” і “Чернігів”;
  • членів Української добровольчої армії;
  • членів диверсійно-розвідувального підрозділу “Патріот”;
  • членів окремої добровольчої роти “Карпатська Січ”.

Вже традиційно в Україні 14 березня відзначають День українського добровольця. Цю дату обрали не випадково, адже саме добровольці у 2014 році стали пліч-о-пліч з бійцями ЗСУ на захист України, коли ворог прийшов на нашу землю.

У Міністерстві внутрішніх справ нагадали, що рівно ​​7 років тому перші добровольці прибули на полігони для формування добровольчих батальйонів. Саме вони стали на захист територіальної цілісності й незалежності України.

“Пишаємося вами, хто у лавах військових чи правоохоронних формувань захищав і захищає батьківщину. Пам’ятаємо й тих, хто поклав своє життя за Україну. Світла пам’ять”,– додали у МВС.

Командувач Операції Об’єднаних сил Володимир Кравченко подякував українським добровольцям за стійкість та мужність у боротьбі з московськими окупантами.

“Восьмий рік наша держава перебуває в стані відбиття збройної агресії з боку Росії. Але кремлівські “горе-стратеги” прорахувались у головному – в готовності українців зі зброєю в руках захищати рідну землю та не взяли до уваги той незламний козацький дух, який завжди наводив жах на окупантів”,– підкреслив Кравченко.

Він також згадав історію Дня добровольця та додав, що під час війни на сході України брали участь майже 40 добровольчих батальйонів.

У Міністерстві оборони України згадали усіх бійців, які за першим покликом серця відклали свої справи та стали на захист нашого суверенітету.

“Хтось пішов вчитися на полігон і готуватися до виїзду на передову, хтось, пішов до військкоматів і відразу потрапив у військові частини, бригади та полки. Ми щиро вдячні усім”, – наголосили у Міноборони.

У Службі безпеки України також долучилися до привітань. Там додали, що хоробрі серця добровольців – це символ мужності та згуртованості нашого народу.

Джерело