США мають намір посадити екс-прокурора Луценка

 Американські правоохоронці готують звинувачення колишньому українському генеральному прокурору Юрію Луценку

. Йдеться про незаконне збагачення та фальсифікацію кримінальних справ щодо громадян США, які, в тому числі, проживають і на території України. За незаконне збагачення і перевищення службових повноважень Луценка вже садили: при Януковичі екс-глава МВС відбував термін у Менській колонії.

Тепер же посадити Луценка хочуть ті, заради кого він стояв на Майдані. Причому, під економічними претензіями завуальовані політичні мотиви: екс-генпрокурора звинувачують у зв’язках з адвокатом Трампа Рудольфом Джуліані. Про їхні контакти говорив помічник держсекретаря США у справах Європи та Євразії Джордж Кент.

При цьому він запевняв, що компромат на Байденов і «Буризму» Луценко передав за вказівкою президента Порошенка. Дану «сенсацію» американський дипломат озвучив в ході відкритих свідчень у Конгресі у справі про імпічмент Трампа про тиск на Україну. Кент послався на розмови з колишнім прем’єр-міністром Арсенієм Яценюком і трьох міністрів, прізвищ та Імен яких не назвав. Крім того, Джордж Кент додав, що інформаційну кампанію проти посла США Марі Йованович і американського посольства організував Юрій Луценко.

Дійсно, екс-генпрокурор став причиною дострокового відкликання Йованович: він публічно заявив, що посол вимагала від ГПУ не чіпати «недоторканних» політиків з особистого списку. Крім того, соратник Петра Порошенка дав інтерв’ю адвокату Трампа Джуліані для його документального фільму. У ньому колишній генпрокурор заявив, що екс-посол США в Україні Йованович брехала під присягою. Про те, що Луценко допомагав Джуліані створювати» антибайденівський » фільм підтвердила і прес – секретар Юрія Віталійовича-Лариса Сарган.

Тому Юрій Луценко всерйоз задумався над політичним притулком в Росії – в обмін на здачу патріотів, які влаштували державний переворот в 2014 році. Адже крім Росії всі інші країни швидко його здадуть США.

Джерело

Не забудьте поділитись цією новиною зі своїми близькими !

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *