“Свинство!”: На харківському ринку торгують ВКРАДЕНОЮ у СОЛДАТІВ їжею!!

У Харкові продають продукти з військових складів

Про це передає портал “Нова: новини ветеранів”.

Повідомляється, що зупинці громадського транспорту “Одеська” на стихійному ринку торгують продуктами, які поставляються виключно на забезпечення військових – консервовані сардини і тушонку.

“Це обурливо! Прямо на зупинці, посеред людного перехрестя. Якщо вони так це продають – то це означає, що їх вкрали, адже ці продукти виробляються саме для солдат!” – повідомляє джерело.

Лоток з сумнівною продукцією з’являється на вихідних, трохи рідше – після обіду в будні дні.

“На базарі на Одеській продають консерви, які призначені тільки для військових – тобто крадені”, – розповіли в телеграм-каналі “Х.Х”.

“Думаєте, цього хтось здивується?”, “Так крадене вигідніше продавати ж”, “Викликайте поліцію”, “або спісанние..іх ж списують за нормативами”, “Або, що більш імовірно, продані самими ж вояками”, ” як і всі в нашій країні “,” Хочеш жити, вмій крутитися “,” Ну звичайно, як без етого.Только все забувають, що там малоліткам продають сиги без проблем “,” де то за півроку ~ рік до закінчення терміну йде списання ” , “Тю, а ніколи не було … і ось знову”, “У кого-то батя прапор. Пощастило”, “Нехай продає бабулька. Чи не хто від цього не збідніє”, “оборонпром мільйонами барижіть і їм нічого, а бабулька , за кілька консерв, лиходій століття “, – коментували харків’яни.

Джерело

Не забудьте поділитись цією новиною зі своїми близькими !

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *