Там “русскій мір”: Блогер показав, що буває там, куди приходить Росія (фото)

Майже повністю перетворився в “джунглі” житловий масив, забудований п’ятиповерховими будинками. Руїни на місці промислових підприємств, машини, що перетворилися через тривалий простій в металобрухт. Блогер Vitauskas NEWS POST розмістив в своєму телеграм-каналі фото, зроблені в окупованій Росією майже тридцять років тому Абхазії, передають Патріоти України.”Це Абхазія. Сюди прийшла Росія. Усюди, куди приходить Росія, чомусь виходить Абхазія. Не Німеччина, не Японія, не Південна Корея, а саме Абхазія”, – йдеться у підписі до фото.

На відзнятих в Абхазії кадрах дійсно гнітюче видовище: заростають лісом житлові будинки,зруйновані підприємства, вантажівки, що іржавіють.

Цей кошмар став наслідком від’їзду з окупованої території 240 тисяч етнічних грузинів (дві третини населення території) і багатьох представників інших національностей, які становили економічно активну основу населення.Зруйновані будинки, швидше за все, ті, в яких до окупації жили грузини. Абхази не хочуть в них селитися через міжнаціональну ворожнечу, яка, починаючи з 1991 року, підігрівалася Росією. А обернулося це все окупацією, сотнями тисяч біженців і зруйнованою економікою, оскільки найбільш кваліфіковану роботу виконували грузини. Але Росію такі “дрібниці” не цікавили в 1993 році, коли почалася окупація. Не цікавлять і зараз.

Джерело

Не забудьте поділитись цією новиною зі своїми близькими !

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *