Тільки що! Порошенко в паніці – депутатів злили: нові вибори, Кернес аплодує. Скандал – країна гуде

У Харкові просто треш. Патріоти з ЄС, які отримали тут несподівано високу підтримку виборців на останніх виборах, вирішили не церемонитися та одразу «злитися» під «сепаратистів» Терехова-Кернеса (як вони самі їх називають).

Такими словами почали своє повідомлення в телеграм-каналі “Легитимный”

Далі прямим текстом без змін:

Без їх підтримки Терехов не зміг би провести першу сесію міськради і стати секретарем. За що представники Порошенко дружно проголосували. У відсутності Кернеса позиція секретаря стає ключовою в управлінні міськими процесами.

Не збентежив лже-патріотів і величезний мітинг під стінами міськради, метою якого було не дати «сепаратистам» з «Успішного Харкова» провести сесію з порушенням закону і регламенту. Це єдиний у світовій практиці випадок, коли людина стала мером міста заочно.

Далі більше. За нашою інформацією, на найближчій сесії облради порошенківці збираються голосувати за кандидатури «Успішного Харкова» до президії. Крім Чернова, якого намагаються протягнути на позицію глави, його заступником буде запропонований член партії «Наші» Валерія Мураєва. Виходить, що депутати від ЄС будуть в прямому сенсі голосувати за представників «русского мира» в Харкові.

Не секрет, що Терехов-Кернес об’єднали під своїм крилом багатьох харківських «сепаратистів» і мають пієтет до російських грошей.

Петро Олексійович, ви там наведіть різкість своїм харківським партійцям. Або потім не дивуйтеся, що у вас немає ніяких політичних перспектив у Харкові й не тільки. Виборці все бачать. А нові вибори в Харкові все реальніше.

У свою чергу журналіст видання “Слово і діло” у власному блозі написав наступне:

За ті 10 років, які Геннадій Кернес обіймає посаду міського голови Харкова, і ще приблизно стільки ж, коли він серйозно впливав на місцеву владу в іншій якості, господар Харкова еманірувати стільки свого духу, що, загалом, може запросто обходитися без матеріальної присутності в місті, щоб все в ньому продовжувало розвиватися виключно в його дусі.

В єдиному пориві злилися в Харківській міськраді “Блок Кернеса”, ОПЗЖ, “Слуга народу”, Партія Шарія і флагман самих патріотичних патріотів “Європейська солідарність”, і майже одностайно, 73-ма голосами з 83-х, вибрали секретарем Ігоря Терехова, праву руку мера, як Геннадій Адольфович і просив з прекрасного далека.

Вдалині мер перебуває вже без малого три місяці, з 16 вересня, коли його відвезли до Берліна на лікування. А на публіці бачили Кернеса аж на День міста, 23 серпня, коли він був присутній на відкритті фонтану, який побудували на площі Свободи на місці пам’ятника Леніну, але вже в День Незалежності в запланованих заходах взяти участь не зміг, здоров’я не дозволило. Таким чином, йде четвертий місяць управління Харковом “в дусі Кернеса”, причому значна частина цього часу припала на виборчу кампанію, яку дух виграв з розгромним рахунком, як в особистому заліку – 60,34%, так і в командному – 37 мандатів у міськраді.

Про швидке повернення оголошувалося неодноразово, ще до виборів, і вже після. Той же Терехов обіцяв, що мер повернеться до присяги. Але от не повернувся, і виявилося, в дусі Кернеса, що без присяги можна запросто обійтися, як постановила голова Харківської міської територіальної виборчої комісії Ольга Мозгова, адже він її вже одного разу приносив. До чого ці зайві формальності?

У той же час очевидно, що зі здоров’ям у Геннадія Кернеса все йде дуже недобре. Олексій Навальний, який перетнувся з харківським мером в берлінській клініці “Шаріте”, був виписаний звідти 22 вересня по закінченні 32 днів, 24 з яких провів у реанімації після важкого отруєння бойовим отруйною речовиною. Російський опозиціонер продовжує відновлення, але він дуже активний в інформаційному просторі, його багато.

Кернеса вкрай мало. Мабуть, поєднання наслідків замаху в квітні 2014 року зі коронавірусною атакою викликало важке ураження організму. Ще 2 жовтня один Кернеса Павло Фукс повідомляв, що COVID-19 переможений, але двох місяців з тих пір не вистачило, щоб привести мера в скільки-небудь робочий стан.

Здавалося б, все це вказує на те, що місту непогано б готуватися до існування без Геннадія Адольфовича на чолі. В ідеалі, звичайно, краще б Харків всерйоз, по-справжньому готувався до цього і при активно діяв Кернеса, які не розводячи безсило руки при самій відчайдушно сміливу думку створити йому конкуренцію. Але зараз-то, здавалося б, можна? А можна. Тому що якщо прожити 20 років в дусі Кернеса, то враз з цього стану вийти не можна.

Відзначимо, раніше ми повідомляли про те, що в середу, 9 грудня, в Харкові пройшла перша сесія міськради нового VIII скликання. На ній мером міста визнали Геннадія Кернеса без його присутності.

Так, першу сесію відкрила голова Харківської ТВК Ольга Мозгова. Вона нагадала, що на підставі голосування 25 жовтня міська ТВК постановила визнати обраним Харківським міським головою Геннадія Кернеса.

“Відповідно до зазначених вище законів Кернес з цього часу набуває повноважень Харківського міського голови”, – сказала Мозгова.

Вона додала, що присягу приймає особа, вперше була обрана мером, а Кернес “обраний Харківським міським головою не вперше і приймав присягу 24 листопада 2010 що підтверджується записом в трудовій книжці”.

Джерело

Не забудьте поділитись цією новиною зі своїми близькими !

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *