Тільки що! Сталось немислиме – головнокомандувач ЗСУ не став мовчати!

Головнокомандувач Збройними силами України Руслан Хомчак в інтерв’ю “Обозревателю” заявив, що деякі люди служать у Збройних силах України тільки заради стабільної зарплати і поліпшення умов життя.

“Ніхто проблеми не приховує. Сьогодні ми беремо в ЗСУ всіх бажаючих, хто підходить за станом здоров’я, проте не кожному вдається, наприклад, опанувати сучасною технікою. Є проблеми і з військовою дисципліною. Служать найрізноманітніші люди – підвищений віковий ценз. Є і зовсім молоді, а є вже дорослі, що відбулися люди”, – підкреслив Хомчак.

За його словами, не всі військовослужбовці хочуть йти на фронт.

“І ЯКЩО ГОВОРИТИ ВІДВЕРТО, ТО В АРМІЮ НЕ ВСІ ЙДУТЬ ДЛЯ ТОГО, ЩОБ БУТИ МАКСИМАЛЬНО ПІДГОТОВЛЕНИМИ І ВМІТИ ВОЮВАТИ, НЕ ВСІ ХОЧУТЬ НА ФРОНТ. ДЕЯКІ ЙДУТЬ, ЩОБ МАТИ СТАБІЛЬНУ ЗАРПЛАТУ, В АРМІЇ ОДЯГНУТЬ, НАГОДУЮТЬ І НЕ ПОТРІБНО ПЛАТИТИ ЗА ЖИТЛО. ЦЕ РЕАЛІЇ. БУВАЄ, ЩО ЙДУТЬ СЛУЖИТИ НАВІТЬ МАЮТЬ СУДИМІСТЬ. МИ НЕ БЕРЕМО З СУДИМІСТЮ. АЛЕ ОСЬ НЕДАВНО ЗЛОВИЛИ СОЛДАТА СТРОКОВОЇ СЛУЖБИ НА ТЕ, ЩО ВІН ПРИХОВАВ ТАКИЙ ФАКТ – ПІДРОБИВ ДОВІДКУ. СЬОГОДНІ Ж ЩО ЗАВГОДНО ПІДРОБЛЯЮТЬ “, – ЗАЗНАЧИВ ГЕНЕРАЛ.

Джерело

Не забудьте поділитись цією новиною зі своїми близькими !

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *