У Чехії створили папір, що “вбuває” коронавірус за 30 хвилин!

Чеські вчені створили спеціальний папір, який володіє унікальними властивостями – вона ефективно знищує бактерії і віруси, включаючи коронавірус, за 30 хвилин.

Про це повідомили на сторінці Чеської академії наук у Facebook.

Папір, насичена сумішшю цинку і срібла, потенційно може використовуватися в установах охорони здоров’я або при виробництві банкнот і інших паперових виробів багаторазового використання, щоб мінімізувати ризик впливу вірусів.

“Наноструктуровані комплекси цинку і срібла входять до складу аркушів паперу, – пояснив Іржі Собек з Інституту основ хімічних процесів Академії наук. – Вони нейтралізують віруси, бактерії і дріжджі протягом усього життя паперу. В той же час віруси і бактерії не переносяться папером і вона є абсолютно безпечною при контакті зі шкірою людини “.

Папір протестували на різних бактеріях і вірусах, включаючи COVID-19. За успіх по нейтралізації коронавируса її назвали “антіковідной” папером.

“Ми підтвердили під час тестування, що через 30 хвилин вірус на 100% знищується, – заявив Майкл Брода, що займається виробництвом паперу. – Також папір захищає від широкого спектра інших бактерій, таких як MRSA або золотистий стафілокок”.

Джерело

Не забудьте поділитись цією новиною зі своїми близькими !

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *