У ці хвилини! Сталося немислиме – Пашинський шокував. Зеленський в люті – бандит : країна на ногах!

 

Васильківський міськрайонний суд Київщини виправдав екснардепа Сергія Пашинського. Його підозрювали у пораненні В’ячеслава Хімікуса в 2016 році.

Про це повідомляє видання Ґрати.

За даними суду, обвинувачення не довело провину Пашинського. Сам політик після рішення суду заявив, що повністю виправданий.

“Прокурор у справі Рябошапка навмисне кваліфікував інцидент за статтею №121, знаючи, що там немає складу злочину. Він це зробив, щоб показати свою псевдоборотьбу з корупцією і засадити мене в СІЗО. Тому що санкція за цією статтею передбачає тюремне ув’язнення”, – заявив екснардеп.

Він наголосив, що його виправдання – це, мовляв, перший крок в очищенні імені від брехні, яка була “інспірована Росією”.

До речі, суд також вирішив повернути Пашинському його пістолет Glock 19.

До слова, на прес-конференції осінню 2019 року президент Володимир Зеленський сказав про Пашинського таке: “Вийдіть на вулицю і запитайте, Пашинський – це бандит чи ні? Запитайте у людей, у всіх. Я даю вам 100%, 100 чоловік запитаєте, 100 чоловік скажуть:” так “.

Пише телеграм-канал “Политика страны”.

Президент виправдовувався за мале число посадок і говорив, що не впливає на слідство. Журналіст уточнив у нього з приводу Пашинського, якого якраз тоді взяли під варту. Зеленський відповів, що все люди кажуть – Пашинський бандит.

Потім Пашинського випустили з в’язниці, а зараз його виправдав суд.

Джерело:korupciya.com

Редакція сайту не несе відповідальності за зміст блогів. Думка редакції може не збігатися з авторською…
Не забудьте поділитись цією новиною зі своїми близькими !

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *