У Каневі впала головна новорічна ялинка: звинувачують негоду (фото)

У Каневі впала головна новорічна ялинка міста, розташована на центральній площі. На щастя, в результаті прикрого інциденту ніхто не постраждав.

Про це 8 січня розповів мер Канева Ігор Ренькас у своєму Facebook.

Також градоначальник опублікував фото з новорічною хвойною красунею, що впала.

Зазначається, що центральна ялинка Канева звалилася через сильні пориви вітру саме на свято Різдва – о пів на одинадцяту вечора 7 січня.

Після інциденту почався демонтаж конструкції на Ярмарковій площі. Крім того, з’ясовуються обставини – чому кріпильні системи, що тримали святкове дерево, не витримали поривів.

“Не буду жартувати на рахунок локдауну, але така ситуація трапилась в місті вперше. Просимо вибачення за незручності. Сподіваємось, це не відобразиться на святковому настрої мешканців”, – написав мер Канева.

В Каневі через сильний вітер впала головна новорічна ялинка міста (фото: facebook.com/Ігор-Ренькас-Ihor-Renkas)

Користувачі мережі визнають, що негода дійсно наробила певного лиха в різних регіонах України, але ось саме в Каневі це позначилося на центральній новорічній ялинці. Також висловлюється думка, що дерево встановили недостатньо якісно.

  • Негода з сильним вітром і дощем “накрила” майже всю Україну, а не тільки Канів… у 85 населених пунктах пообривало лінії електропередач, місцями розкрило дахи… А те, що від сильного вітру, понад 35 км/год, впала новорічна ялинка… Слава Богу, що без проблем для людей.
  • Це недбалість того, хто встановлював.
  • Вітер був усюди, але тільки в Каневі впала ялинка.
  • Негода з сильним вітром і дощем зробила своє. Але це не найстрашніше, що могло бути. Ніхто в цьому не винен. Слава богу всі живі та здорові. Всім здоров!

Джерело

Не забудьте поділитись цією новиною зі своїми близькими !

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *