У міністерстві зробили гучну заяву – затягують процес! Почув кожен, жорстка вимога!

Росія під різними приводами намагається зірвати мирне врегулювання конфлікту на Донбасі. Про це агентству “Інтерфакс-Україна” заявив 22 січня речник Міністерства закордонних справ України Олег Ніколенко.

“Україна не бачить жодних ознак того, що Росія прийняла рішення остаточно припинити конфлікт і вивести свої збройні сили, найманців та інші незаконні збройні формування з окупованих районів Донецької та Луганської областей. Зате Росія продовжує політику затягування мирного процесу під різними приводами, розпалюючи насильство на Донбасі, направляючи військові конвої та персонал через неконтрольовану ділянку державного кордону”, – сказав він.

За словами дипломата, Україна докладає максимум зусиль для мирного врегулювання ситуації на сході країни, виконуючи домовленості, досягнуті в межах переговорів у нормандському форматі та у тристоронній контактній групі.

“Вимагаємо від російської сторони припинити агресію проти України, забрати війська і найманців із території України і повністю виконати Мінські домовленості”, – заявив Ніколенко.

Коментар речника МЗС України був відповіддю на заяву МЗС РФ, у якій ішлося про те, що можливе долучення США до “нормандського формату потрібне Києву, щоб відійти від виконання Мінських домовленостей”.

У 2014 році, відразу після анексії Криму, на сході України Росія почала збройну агресію. Бойові дії тривають між Збройними силами України з одного боку та російською армією і підтримуваними Росією бойовиками, які контролюють частину Донецької і Луганської областей, – з іншого.

Переговори про врегулювання конфлікту на Донбасі ведуть у тристоронній контактній групі у Мінську (Україна, Росія, ОБСЄ), а також у нормандському форматі – за участю представників України, Франції, Німеччини та Росії.

Джерело

Не забудьте поділитись цією новиною зі своїми близькими !

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *