В Україні ухвалили стратегію щодо повернення Криму: озвучено пріоритети

Державна Стратегія деокупації та реінтеграції Криму та Севастополя складається з восьми пріоритетних напрямів, серед яких захист прав і свобод людини із залученням міжнародних організацій, а також розвиток “Кримської платформи”.

Про це виданню “Телеграф” розповів ексміністр курортів і туризму АР Крим Олександр Лієв. Він став одним із експертів, які брали участь у розробці документа.

Стратегія передбачає захист майна, незаконно захопленого окупантами, а також нові економічні санкції проти осіб, які працюють на анексованому півострові.

Україна також має намір забезпечити кримчанам доступ до навчальних закладів на території країни і розвивати культуру кримських татар. Планується створення державної стратегії мовлення на півострові з підтримкою медіа.

Важливим пунктом є моніторинг екологічних проблем Криму. Разом із тим, акцент робиться і на політиці безпеки.

“Київ залишає за собою правозастосування всіх можливостей, передбачених міжнародним правом і національним законодавством, для захисту прав і свобод людей у Криму”, – сказав Лієв.

Нагадаємо, на засіданні Ради національної безпеки і оборони затвердили державну стратегію повернення Криму, анексованого Росією в 2014 році.

Як повідомляв OBOZREVATEL, глава Меджлісу кримськотатарського народу Рефат Чубаров незадоволений Стратегією деокупації і реінтеграції Криму. За його словами, туди не потрапила низка принципових пропозицій Меджлісу.

На тлі падіння підтримки окупації Криму серед росіян Україна повинна починати активну інформаційну війну “на їхній території” і роз’яснювати, що проблеми РФ почалися через захоплення півострова, заявив Павло Клімкін.

Джерело

Не забудьте поділитись цією новиною зі своїми близькими !

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *