Важливо: Європейська поліція з 2021 року застосовує нову “секретну зброю” на автострадах

З наступного року водіям на дорогах Угорщині слід бути ще більш обережнішими, оскільки на всіх швидкісних автомагістралях буде більше поліцейського нагляду під прикриттям.

Угорська поліція вперше застосувала нову техніку використання автомобілів без маркування, щоб виявляти порушників на дорогах ще в кінці минулого року. Метод виявився настільки успішним, що з 2021 року вирішили цей метод взяти на озброєння по всій країні.

У першу чергу планують перевіряти вантажівки та мікроавтобуси.

Вперше акцію під прикриттям застосували на автостраді М5. В операції взяли участь десять правоохоронців. Один із них був цивільно одягнений, сидів поруч з водієм вантажівки, керував камерою та підтримував контакт з іншими через радіозв’язок.

Решта команди перебувала у поліцейських машинах, одна була без позначок. Автомобілі розташували у місцях відпочинку водіїв у напрямку до Сегеда.

Вантажівка рухалася автострадою, і коли одягнений у цивільне полісмен бачив якесь порушення правил дорожнього руху, то повідомляв про це колег. За вантажівкою трохи далі рухався поліцейський автомобіль, який одразу фіксував порушення на камеру.

Зробивши знімок транспортного засобу, який порушив правила дорожнього руху або був без відповідного маркування, його супроводжували до найближчого місця для паркування, де передавали іншим своїм колегам.

Далі команда вирушила в напрямку Будапешта. Таємна перевірка тривала всього півтори години. 3а цей час було зупинено три автомобіля. Всі водії-порушники виявилися іноземцями, двоє – з Румунії та один із Болгарії. Всіх їх оштрафували на місці зупинки на 30000 форинтів (82 євро).

Важливо: Угорська поліція з 2021 року застосовує нову “секретну зброю” на автострадахПочинаючи з січня 2021 року цей метод виявлення порушників вирішили запровадити на всіх швидкісних автострадах Угорщини.

 

Джерело

Не забудьте поділитись цією новиною зі своїми близькими !

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *