Він зміг! Гордон шокував, просто в ефірі – був видатним мером. Це почули усі: непідробна любов

Журналіст Дмитро Гордон в ефірі телеканалу «Україна 24» розповів про свої стосунки з мером Харкова Геннадієм Кернесом, який помер в берлінській клініці «Шаріте» через коронавірус.

«Я вважаю, що Геннадій Кернес був видатним мером. Харкову пощастило з мером. Він дуже багато зробив для міста, тільки сліпий міг цього не бачити, і не випадково харків’яни так любили Кернеса. Це була непідробна любов. Він зміг привести Харків до ладу, місто було дуже запущене. Промислове брудне місто з поганими дорогами. Сьогодні це унікальне місто, і я насмілюся сказати, що Харків розвивається краще за Київ, інші міста, і це заслуга Кернеса», – заявив журналіст.

На його думку, це правильно, що в Харкові хочуть назвати на честь Кернеса проспект, поставити йому пам’ятник, назвати станцію метро.

«Кернес був цікавою людиною, розумною, мудрою, це був філософ. Мені не подобалися його політичні погляди. Коли ми були один на один, я його міг назвати і «сепаром», і «прибічником русского мира». Він філософськи реагував на це. У моїй колекції людей, які мене збагатили, він займає особливе місце», – зазначив Гордон.

Нагадаємо, 16 вересня Кернеса на приватному літаку транспортували до берлінської клініки “Шаріте” для лікування від коронавірусу і запалення легень. 25 жовтня на місцевих виборах він набрав 60,34% голосів виборців і втретє був обраний харківським міським головою. З моменту госпіталізації Кернес не з’являвся на публіці, що дало підстави для різних чуток.

У ніч на 17 грудня новообраний мер Харкова Геннадій Кернес помер в берлінській клініці “Шаріте”, де лікувався від коронавірусу.

Джерело

Не забудьте поділитись цією новиною зі своїми близькими !

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *