Він зробив це! Порошенко в “ауті” – програв. Особиста поразка Гетьмана. Отримав по заслугах

У другому турі виборів голови Львівської ОТГ, що відбувся 22 листопада, перемагає чинний мер Андрій Садовий. Про це свідчать результати двох екзит-полів станом на 19:00, проведені різними соціологічними компаніями.

За даними екзит-полу, проведеного Liberty Report на замовлення студії Савіка Шустера, Андрій Садовий отримав 62,8% голосів виборців, а його опонент Олег Синютка – 37,2%. Гранична похибка опитування – 1.21%, загалом опитали понад 9000 львів’ян на 60 дільницях.

Львівська соціологічна агенція Fama також зробила екзит-пол на замовлення ZAXID.NET. За даними соціологів, за Андрія Садового проголосувало 62,3% виборців, а Олега Синютку підтримало 37,7% виборців. Похибка дослідження –1,5%.

Андрій Садовий уже особисто відреагував на попередні результати виборів:

“Дякую всім, хто прийшов на вибори. Очікуємо, що явка у Львові виявиться найбільшою серед всіх міст, де проходив другий тур.
Дякую всім, хто проголосував за мою кандидатуру. Велика честь і велика відповідальність.

Сподіваюсь на чесний підрахунок голосів. Протягом дня були тривожні сигнали про наміри вплинути на результати волевиявлення. Хочу вірити, що всім вистачить глузду не робити таких речей.

Перед нами багато роботи”, – пише Садовий у Фейсбуці.

Привітати Садового з перемогою на виборах уже встиг і експрезидент Грузії і голова виконавчого комітету реформ України Міхеїл Саакашвілі.

“У Львові перемагає Андрій Садовий. По-перше, це особиста перемога Андрія Садового, як великого патріота Львова та одного з кращих мерів в історії України. А по-друге, ця поразка не Синютки, а Петра Порошенка, що дуже добре говорить про львів’ян, про їх патріотичність та почуття справедливості. Тому вітаю і Львів, і Україну!”, – написав Саакашвілі в телеграм.

Привітав Садового і екснардеп Сергій Лещенко, який акцентував також увагу на тому, що перемога Садового – це особиста поразка Порошенка.

“Львів став Ватерлоо для Порошенка. Включившись на боці одного з кандидатів, він перетворив його поразку на свою особисту. Отримав те, на що заслуговує. Андрій Садовий, успіхів на посаді протягом нової каденції!”

Джерело:l.facebook.com

Не забудьте поділитись цією новиною зі своїми близькими !

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *