Вперше в історії України! Шмигаль терміново відзвітував – вдалось!

Прем’єр міністр Денис Шмигаль заявив, що завдяки урядовим програмам підтримки бізнесу вдалося зберегти майже 550 тисяч робочих місць.

Про це він повідомив у Facebook.

“ЗАВДЯКИ УРЯДОВИМ ПРОГРАМАМ ПІДТРИМКИ БІЗНЕСУ ВДАЛОСЯ ЗБЕРЕГТИ МАЙЖЕ 550 ТИСЯЧ РОБОЧИХ МІСЦЬ. КЛЮЧОВУ РОЛЬ ТУТ ЗІГРАЛА ПРОГРАМА ПО ЧАСТКОВОМУ БЕЗРОБІТТЮ, ЗА ЯКОЮ ДЕРЖАВНА ПІДТРИМКА БІЗНЕСУ СКЛАЛА ПОНАД 3 МЛРД ГРН. КРІМ ТОГО, ЗАВДЯКИ ДЕРЖАВНІЙ ПІДТРИМЦІ У 2020 РОЦІ БУЛО ПРАЦЕВЛАШТОВАНО БІЛЬШ НІЖ 600 ТИСЯЧ УКРАЇНЦІВ”.

Також він зазначив, що повідомив про результати програми доступного кредитування «5-7-9».

“У ЧЕРВНІ 2020 РОКУ ПРОГРАМА ПРАЦЮВАЛА ВЖЕ ФАКТИЧНО 4 МІСЯЦІ, АЛЕ БУЛО ВИДАНО КРЕДИТІВ НА ТРОХИ БІЛЬШЕ НІЖ 500 МЛН ГРН. ТОДІ МИ ОНОВИЛИ ПРАВИЛА ТА ІНСТРУМЕНТИ В МЕЖАХ ЦІЄЇ ПРОГРАМИ. І З ЛИПНЯ (ЗА 6 МІСЯЦІВ) БУЛО ВИДАНО ДОСТУПНИХ ПОЗИК НА ПОНАД 16 МЛРД ГРН. ЦЕ ФАНТАСТИЧНИЙ РЕЗУЛЬТАТ У КРИЗОВИЙ РІК. І ЦЕ РЕАЛЬНА ДОПОМОГА ДЛЯ ТИСЯЧ БІЗНЕСІВ ПО ВСІЙ КРАЇНІ. ДО РЕЧІ, ЗА ПЕРШИЙ ТИЖДЕНЬ 2021 РОКУ ВИДАНО ДОСТУПНИХ ПОЗИК НА СУМУ БІЛЬШ НІЖ 900 МЛН ГРН. ТОЖ У 2021 РОЦІ ДЕШЕВІ ГРОШІ ДЛЯ МСБ СТАНУТЬ ЩЕ ОДНИМ ІНСТРУМЕНТОМ ШВИДКОГО ВІДНОВЛЕННЯ ЕКОНОМІКИ ТА ЗБІЛЬШЕННЯ КІЛЬКОСТІ РОБОЧИХ МІСЦЬ”.

Не оминув стороною і зростання мінімальної заробітної плати для українців, яка вперше в історії перетнула позначку в 200 доларів.

“МІНІМАЛЬНА ЗАРПЛАТА З 1 СІЧНЯ 2021 РОКУ СТАНОВИТЬ 6 ТИСЯЧ ГРИВЕНЬ. ВПЕРШЕ В ІСТОРІЇ УКРАЇНИ МЗП ПЕРЕТНУЛА ПОЗНАЧКУ 200 ДОЛАРІВ, А УКРАЇНА СТАЛА ЧЕТВЕРТОЮ КРАЇНОЮ З 15 НА ПОСТРАДЯНСЬКОМУ ПРОСТОРІ, МІНІМАЛКА ЯКОЇ ПЕРЕТНУЛА ЦЮ МЕЖУ. ЗАВДЯКИ ЗРОСТАННЮ ЕКОНОМІКИ ТА ПРОДУКТИВНОСТІ ПРАЦІ У 2021 РОЦІ, УРЯД ПРОГНОЗУЄ, ЩО РЕАЛЬНА СЕРЕДНЯ ЗАРПЛАТА ЗРОСТЕ ПРИБЛИЗНО НА 13%”.

Прем’єр-міністр України також відзначив здобутки у фінансовій сфері.

“ТОВАРООБІГ УКРАЇНИ У 2020 РОЦІ СКЛАВ МАЙЖЕ 104 МЛРД ДОЛАРІВ. ТОРГОВИЙ ДЕФІЦИТ ЗНИЗИВСЯ БІЛЬШ НІЖ УДВІЧІ. ЕКСПОРТ НАШИХ ТОВАРІВ ЗА ПІДСУМКАМИ РОКУ ЗНИЗИВСЯ ЛИШЕ НА 1,7%. ЦЕ ПРИ ТОМУ, ЩО СВІТОВА ТОРГІВЛЯ ВПАЛА НА 9%. ВЖЕ З 1 СІЧНЯ ЗАПРАЦЮВАЛИ УГОДИ ПРО ВІЛЬНУ ТОРГІВЛЮ З ІЗРАЇЛЕМ ТА ВЕЛИКОЮ БРИТАНІЄЮ. В ПЛАНАХ НА НАЙБЛИЖЧІ РОКИ ЩЕ ЯК МІНІМУМ 3 УГОДИ ПРО ЗВТ. ТАКОЖ У 2021 РОЦІ НАРЕШТІ ПОВНОЦІННО ЗАПРАЦЮЄ ЕКСПОРТНО-КРЕДИТНЕ АГЕНТСТВО. УРЯД ПЕРЕДБАЧИВ НА ЦЕ 2 МЛРД ГРН”.

“У ГРУДНІ 2020 ДО ДЕРЖАВНОГО БЮДЖЕТУ НАДІЙШЛО НА 32 МЛРД ГРН БІЛЬШЕ, НІЖ ЗА АНАЛОГІЧНИЙ МІСЯЦЬ 2019 РОКУ. І ЦЕ В КРИЗОВИЙ РІК. ЗА ВІДСУТНОСТІ ПЕРЕВІРОК БІЗНЕСУ ТА ПРИ ПОВНОМУ ВІДШКОДУВАННІ ПДВ. МИТНИЦЯ В ГРУДНІ ЗІБРАЛА НА 23,5% БІЛЬШЕ, НІЖ БУЛО ЗАПЛАНОВАНО, А ПОДАТКОВА — НА 28,8%. ЦІ ЦИФРИ Є НАЙКРАЩИМ СВІДЧЕННЯМ ТОГО, ЩО НАШ УРЯД ЛІКВІДОВУЄ СХЕМИ, СКРУТКИ ТА КОНТРАБАНДУ. ЗАГАЛОМ ДЕРЖАВНИЙ БЮДЖЕТ ЗА РІК ВИКОНАНО НА 101,5%”.

Джерело

Не забудьте поділитись цією новиною зі своїми близькими !

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *