“Виглядають ідіотами!”: Соратник розмазав їх – Шмигаль в шоці. Кабмін не впорався – потрібні висновки!

Народний депутат від “Слуги народу” Віталій Безгін на своїй сторінці у Facebook заявив, що через недопрацювання Кабінету Міністрів, пов’язані з локдауном, українське суспільство вважає “ідіотами” всю владу.

Нардеп опублікував зроблені в одному із супермаркетів фотографії, на яких окремі стелажі з товаром заклеєні стрічками.

“Перший день локдауну. Ось так виглядають певні відділи деяких супермаркетів. Приклад успішної боротьби з панчохами і порошками від керівництва Кабміну. Хто не знав – воно впливає на протидію COVID-19”, – написав Безгін.

Він пояснив, що така ситуація склалася через те, що уряд не опублікував вчасно оновленого порядку дотримання локдауну.

“Чому так? Зміни до урядової постанови про локдаун №1236 (що виправляли хибні обмеження, зокрема, щодо побутової хімії і непродовольчих товарів), які ухвалили 5 січня, так і не спромоглися вчасно оприлюднити. Зараз вони вже є на сайті й опубліковані, тому підприємці можуть спокійно працювати і знімати ці стрічки”, – підкреслив нардеп.

На його думку, Кабмін має ухвалювати рішення максимально швидко.

“Уся українська влада через такі дії Кабміну виглядає ідіотами в очах платників податків. Справедливо, варто зазначити”, – резюмував Безгін.

Із 8 січня до 00.00 25 січня через спалах коронавірусу SARS-CoV-2 в Україні діятиме “карантин зимових канікул”. У цей період заборонено роботу закладів громадського харчування, торговельних центрів, спортзалів, непродовольчих ринків, закладів освіти (окрім дитсадків).

Магазини можуть продавати їжу, ліки, засоби гігієни, засоби зв’язку, ветеринарні препарати, а також побутову хімію.

Джерело

Не забудьте поділитись цією новиною зі своїми близькими !

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *