Є багато роботи і гарно оплачують! Українці масово ринули на заробітки: скільки і куди найбільше виїхало..

На заробітки за кордон упродовж 2020 року, за офіційними даними, виїхали 61,9 тисячі українців. Найбільше громадян працює нині окрім Польщі, на Кіпрі та в Ліберії.

Про це повідомили в Державному центрі зайнятості за запитом “Радіо Свобода”.

За офіційною інформацією, найбільше у 2020 році українці для роботи обирали Кіпр, туди поїхали 12,3 тисячі осіб. Польща — на другій сходинці. До сусідньої країни виїхало за рік 4,7 тисячі громадян. Ліберія — третя у списку. В країну поїхали 1,9 тисячі осіб.

Дещо менше українців виїхало у 2020 році у Панаму, це 1,8 тисячі заробітчан. Також популярні серед українських робітників Маршаллові Острови. За рік там працевлаштувалося 1,8 тисячі осіб, у Бельгії — 1,6 тисячі осіб. У Росії, за офіційними даними, роботу отримали 88 громадян України.

Порівняти показники з аналогічними 2019 року не вдасться, оскільки до другого півріччя минулого року відповідна звітність подавалася раз на рік. Але є інформація за друге півріччя минулого року: тоді агенції влаштували за кордон 63,6 тисячі українців, із них у Росії — 79 осіб.

Найбільше торік їхали на заробітки: до Польщі (14,2 тисячі осіб), Кіпру (10,7 тисячі осіб), Німеччини (5 тисяч осіб), Великої Британії (4,3 тисячі осіб), Греції (4 тисячі осіб), Чехії (3,3 тисячі осіб), Маршаллових Островів (2,8 тисячі осіб).

Як повідомлялося, у Польщі від березня кількість застрахованих заробітчан впала на 10%, але поступово, після відкриття кордону в червні, почала зростати. Так, у вересні зафіксовано рекордну кількість іноземців, зареєстрованих у Фонді соцстраху. Найбільше у Польщі серед іноземних працівників саме

“Уперше в історії”: до Польщі після карантину виїхала рекордна кількість українських заробітчан

Джерело: ТСН

Не забудьте поділитись цією новиною зі своїми близькими !

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *