Відповідні розпорядження №201/2021-рп – №213/2021-рп від 23 березня опубліковані на сайті глави держави.

Згідно з документами звільнено голів Турійської РДА Волинської області; Здолбунівської РДА Рівненської області, Ставищенської РДА Київської області, Кропивницької РДА Кіровоградської області та Краснокутської РДА Харківської області.

Водночас указом призначено на посади голів Камінь-Каширської та Ковельської РДА Волинської області, Кременчуцької РДА Полтавської області, Харківської РДА Харківської області.

Також розпорядженнями звільнено й одразу призначено голів Мелітопольської РДА Запорізької області та Калуської РДА Івано-Франківської області.

Додамо, що Володимир Зеленський також підписав Закон “Про внесення змін до Закону України „Про правовий статус іноземців та осіб без громадянства“ щодо подання іноземцями та особами без громадянства біометричних даних для оформлення віз”. Про це інформує пресслужба Глави держави

Законопроект має на меті удосконалення візових процедур та запровадження оформлення іноземцям та особам без громадянства біометричних українських віз.

Зокрема, згідно із законом, іноземці та особи без громадянства зобов’язані подавати в установленому Кабінетом Міністрів порядку свої біометричні дані під час оформлення візи, якщо інше не передбачено законодавством.

Неподання іноземцем своїх біометричних даних визначається як додаткова підстава для відмови йому в наданні української візи.

Джерело