Зеленський сьогодні отрuмав удар нuжче пояса у своєму рідному Кривому Розі. Подробиці

«Кривбаааасссс»: остаточна поразка Зеленського на користь «русского міра».

Вибори в Кривому Розі програли. Це були останні вибори в цьому році і останнє сподівання ОП і Зеленського. Жодного мера обласних центрів, жодної перемоги в міських радах найбільших міст, нищівна порязка на виборах до обласних рад. Останнім сподіванням мав стати рідний «кварталівський» Кривий Ріг. Заради перемоги з виборів знявся навіть одіозний Вілкул. І зрештою, Зеленський своїми безглуздими діями привів до перемоги…ОПЗЖ.

За попередніми даними (якщо нічого не зміниться) саме представник проросійської ОПЗЖ Костянтин Павлов стане мером «Кривбасу», а отже медведчуківська політсила ще більше підсилиться на сході та півдні країни, а значить підсилить свій вплив на всю країну.

Зеленський майже повністю програв. Навіть не зважаючи на особисті мальовані рейтинги в 40% деякими «агенціями», навіть не зважаючи на власну «монлбільшість», що не може дати і 200 голосів, навіть зі своєю ОП, що не може вирішити жодну ситуацію в країні.

Зеленський програє, адже 18 місяців брехні, популізму, скандалів, катастроф та провалів в країні демонструють тотальну недовіру до «слуг» навіть у базовому регіоні.

Зеленський своїм тотальним програшем тягне до влади ще більше зло – московські сили. Про це попереджали на початку 2019го. Після всіх своїх провалів влада «кварталу» та «слуг» залишає випалену землю на догоду повноцінного реваншу.

Джерело

Не забудьте поділитись цією новиною зі своїми близькими !

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *