Звинуватив у зраді Батьківщині: Російський олігарх повстав прти Путіна і Кремля

Бізнесмен уточнив, що в чинній статті №275 КК РФ доведення до санкцій російських підприємств і підприємців кваліфікується як “злочин”.​

Російський бізнесмен Олег Дерипаска назвав санкції знаряддям гібридної війни, яке здатне завдати більшої шкоди мирному населенню, ніж бомбардування міст, інформують Патріоти України.

“І дії тих громадян, які прямо або побічно ці санкції проти російських фізичних або юридичних осіб провокують, напевно, цілком логічно кваліфікувати як зраду Батьківщині, з відповідними кримінальними наслідками”, – написав Дерипаска. Бізнесмен тонко натякнув на Володимира Путіна, Сергія Шойгу, Олександра Бортнікова і весь склад Держдуми, яка підтримала анексію Криму.

Винен, на думку Дерипаски, і Радфед, який “дозволив” Кремлю ввести війська в Україну. У списку зрадників опиняться прізвища генералів і військових, відповідальних за провезення ЗРК “Бук” через кордон і трагедію з малайзійським лайнером. Всі ці послідовні дії різних гілок влади в Росії стали причиною санкцій проти всієї країни. Пізніше бізнесмен уточнив, що в чинній статті №275 КК РФ доведення до санкцій російських підприємств і підприємців кваліфікується як “злочин”.

джерело

Не забудьте поділитись цією новиною зі своїми близькими !

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *